O firmie

Wykonujemy meble o wysokim standardzie zadowalającym nawet najbardziej wymagających klientów. Łącząc różne materiały (płyty meblowe, drewno, okleiny naturalne, laminaty, metal, szkło, kamień i konglomeraty) wprowadziliśmy do aranżacji oryginalność rozwiązań i nowoczesną połączoną z ergonomią funkcjonalność pomieszczeń. Rozszerzyliśmy rynek usług na wschód, zachód i północ od Polski.

Aranżujemy i wykonujemy meble do kuchni, sypialni, łazienek, hoteli, restauracji oraz sklepów, aptek i drzwi wewnętrzne do mieszkań i hoteli. Współpracujemy z projektantami wnętrz, nie bojąc się żadnych nawet pozornie najtrudniejszych projektów, podchodząc do nich z pełnym profesjonalizmem i starannością o najmniejszy szczegół.

Stale dbamy o rozwój firmy, śledząc nowinki w światowym designie oraz technologii produkcji, rozszerzając i unowocześniając park maszynowy.

Zapraszamy na ekspozycję naszych mebli do firmy, gdzie będziecie się mogli Państwo zapoznać z naszymi możliwościami, skorzystają z porad projektanta, który w oparciu o programy komputerowe pomoże Państwu zaprojektować meble.

Zapraszamy również do naszej hurtowni płyt i akcesoriów meblowych, w której wykonujemy również usługi cięcia płyt i oklejania krawędzi.

Współpracujemy z wieloma firmami z terenu Polski i zagranicy.