Studio Mebli

Realizujemy aranżacje wnętrz według projektów klienta. Oferujemy również usługi naszych projektantów, którzy śledząc aktualne trendy i najnowsze rozwiązania techniczne tworzą meble i wnętrze przyjazne użytkownikowi.


Od projektu po realizację

krok I  

 

Kontakt z projektantem - możecie Państwo odwiedzić nasze studio, zadzwonić pod tel. +48 58 56 003 46 lub napisać na adres
e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

krok II 

 

Projekt wstępny - Po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami, w oparciu o naszą wiedzą i doświadczenie, doradzimy i wykonamy bezpłatnie wstępny projekt (widok z góry według pomiaru wykonanego przez klienta) oraz wycenę mebli.

krok III

 

Pomiar i wizualizacja - Wykonamy pomiar jednego pomieszczenia w miejscu realizacji z dojazdem do 20 km (powyżej 20 km + 1zł/km liczone w obie strony). Wykonamy wizualizację przestrzenną pomieszczenia z meblami w programie komputerowym ( 3D z możliwością zmiany kolorów i tekstur). Wspólnie z Państwem dobierzemy materiały i akcesoria meblowe oraz doradzimy zakup sprzętu AGD (usługa płatna 300zł po złożeniu zamówienia zaliczona na poczet wykonania mebli).

krok IV 

Realizacja i montaż - W określonym w umowie terminie nasza profesjonalna ekipa montażowa w sposób sprawny i dokładny zamontuje meble oraz sprzęt AGD.

 

Integr 100504 17 100505 www